Strefa obaw odnośnie treningu Q&A
Boję się, że nie wytrzymam treningu
Intensywność jest dopasowana do Ciebie. Nie ma „zajeżdżania” na pierwszym treningu.
Jest od drugiego! 😉
Co jeśli nie nadążę?
Tempo dopasowujemy na bieżąco. Nie ma presji. To nie Zumba czy fitness w grupie, byś musiał/a nadążać.
Czy trening będzie bardzo ciężki?
Może być wymagający, ale zawsze w bezpiecznych granicach.
Czy ktoś mnie zobaczy podczas treningu?
Nie. Studio jest kameralne i przeznaczone tylko dla Ciebie.
512 084 342
info@trener-ola.pl
Sprawdź jak dojechać