Strefa obaw odnośnie treningu Q&A

Boję się, że nie wytrzymam treningu

Intensywność jest dopasowana do Ciebie. Nie ma „zajeżdżania” na pierwszym treningu.
Jest od drugiego! 😉

 

Co jeśli nie nadążę?

Tempo dopasowujemy na bieżąco. Nie ma presji. To nie Zumba czy fitness w grupie, byś musiał/a nadążać.

 

Czy trening będzie bardzo ciężki?

Może być wymagający, ale zawsze w bezpiecznych granicach.

 

Czy ktoś mnie zobaczy podczas treningu?

Nie. Studio jest kameralne i przeznaczone tylko dla Ciebie.